Sepetim

0

Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.

Toplam
ÜYE GİRİŞ
EMAİL
ŞİFRE
Beni Hatırla
Şifremi Unuttum
HALA ÜYEMİZ OLMADINIZMI ?

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl iade edebilirim?
- Ürünlerimizi kullanmadan tekrar satılabilirliliği bozulmamış durumda 15 gün içinde bize anlaşmalı kargo şirketimiz ile iade edebilirsiniz.
Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?
- Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.
Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?
- Saat 16.00 öncesi verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu saatten sonra gelen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilir.
Hafta sonu ve tatil günlerinde verdiğim siparişler ne zaman kargoya verilir?
- Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.
İade Kargo ücreti ödeyecek miyim?
- İade gelen ürünlerde kargo ücreti bayi tarafından ödenmektedir.
Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?
- Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo firmasından gelen kurye paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not kağıdı bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi kağıtta belirtilen şubeden almamanız durumunda ise siparişiniz bize geri döner.
Siparişimle birlikte faturam teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?
- Siparişler faturalarıyla birlikte kargoya teslim edilir. Siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde faturanız size ulaştırılır. Herhangi bir sebepten ötürü, faturanız size ulaşmadıysa kargo yetkilisine fatura isteğinizi iletin.Talep ettiğiniz halde teslim edilmeyen faturalarınız için tutanak hazırlatın ve bizi bu konuda lütfen bilgilendirin. Faturanızın aslı ya da “aslı gibidir” kaşeli bir kopyası adresinize gönderilecektir.
Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?
- verdiğiniz siparişler tarafınıza teslim edilirken kargo teslim fişini imzaladıktan sonra paketi açıp içeriğini kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde bir yanlışlık varsa veya ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa kargo yetkilisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bizimle iletişime geçin. Kargonuzu teslim etmek için gelen kurye / kargo yetkilisi gerekli durumlarda bu tutanağı doldurmakla yükümlüdür.
Kargo ile gelen siparişlerimde eksik ürün var. Ne yapmalıyım?
- Kargonuzu teslim alırken mutlaka kurye / kargo yetkilisi yanında paketinizi açıp siparişlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizin eksik gönderildiğini düşünüyorsanız kargonuzu bekletmeden firmamıza iade ediniz.
Siparişimdeki ürün / ürünler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?
- Siparişini verdiğiniz ürün / ürünler ile faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün / ürünler aynı değilse , ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuzun ardından ürününüzü “kargo ücreti” ödemeden adresimize geri gönderebilirsiniz.